Çantë supi e vogël, Parfois

4490L

SKU: 205369_BK

Çantë supi e vogël, me doreza dhe rrip të gjatë. Përmasat: 20x14x7.cm.

s
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi e vogël, me doreza dhe rrip të gjatë. Përmasat: 20x14x7.cm.100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë