Çantë supi e vogël Parfois

SKU: 181106

Matjet cm: 26x19x6 (LxHxW)
Gjatësia e rripit (Min. – Maks.): 39

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Materiali Kryesor: 70% Poliuretani, 30% Poliester
Matjet cm: 26x19x6 (LxHxW)
Gjatësia e rripit (Min. – Maks.): 39
Lloji i hapjes: Zinxhir Perberje 80%Poliester 20%imitim lëkurë / Guacke: 30%Poliester 70%imitim lëkurë

Përzgjidhni markën

Size Filter

M

Përzgjidh masën

m

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

VJESHTE-DIMER 2020

Përzgjidhni gjininë

FEMRA