Çantë supi e vogël, Theodora, ALDO

7490L

SKU: 13629926

Çantë supi e vogël, me dorezë dhe rrip të gjatë.

Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çantë supi e vogël, me dorezë dhe rrip të gjatë.100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë