Çantë supi efekt lëkurë Mango

SKU: 87050100

Çantë supi efekt lëkurë me palosje

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Çantë supi efekt lëkurë me palosje me rrip të gjatë të nderthurur me zinxhir. 100% IMITIM LEKURE

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

E KUQE, BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA