Çantë supi efekt lëkurë Mango

3493L

SKU: 87040087

Çantë supi efekt lëkurë forme kutie

99
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Çantë supi efekt lëkurë krokodili forme kutie , me rripa të shkurtër dhe rrip te gjatë të shkëputshëm me gjatësi të rregullueshme. 100% IMITIM lëkurë

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi