Çantë supi, Flaviana, ALDO

6000L

SKU: 13629966

Çantë supi, në formë drejtkëndëshe. Me dorezë dhe rrip të gjatë. Përmasat: 13x27x10cm.

E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çantë supi, në formë drejtkëndëshe. Me dorezë dhe rrip të gjatë. Përmasat: 13x27x10cm.95% Poliuretan,5% Rezinë

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë