Çantë supi Gardenia, Carpisa

2800L

SKU: BGA58704442

Çantë supi e linjës Gardenia, dizajn me thurje dhe mbyllje me zinxhir

Bezhë
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi e linjës Gardenia, dizajn me thurje dhe mbyllje me zinxhir, me përmasa 15x25x19cm. 100% Polipropilen

Sipas markës

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë