Çantë supi gjyëmhënë Mango

SKU: 87040092

Çantë supi efekt lëkurë forme gjysëmhënë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Çantë supi efekt lëkurë forme gjysëmhënë me rrip të gjatë të rregullueshëm me zinxhir të dyfishtë. 100% IMITIM lëkurë

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99

Color Filter

KAFE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA