Çantë supi lëkure me tegela, Carpisa

4300L

SKU: BSB66103543

Çantë supi lëkure me tegela, nga linja Lisanna nga Carpisa prej lëkure imituese me tegela, mbyllja me zinxhir, dy xhepa të brendshëm, zinxhir i rregullueshëm dhe rrip lëkure.

E zeze
Jeshile e erret
Vishnje
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Përbëhet nga: 100 % Poliuretan , Përmasat: 8X27X19

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë