Çantë supi lëkure me teskturë, Parfois

5490L

SKU: 216097_BL

Çantë supi lëkure me teskturë, mbyllje me buton dhe zinxhirë, përmasat 28.5x12x18cm.

m
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çantë supi lëkure me teskturë, mbyllje me buton dhe zinxhirë, përmasat 28.5x12x18cm. Përbërja: 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë