Çantë supi Mango

2793L

SKU: 87050098

Çantë supi me rrip të dyfishtë

99
E bardhe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Çantë supi me dy rripa me gjatësi të ndryshme, dizajn minimalist, mbyllje magnetike dhe një xhep me zinxhir. 100% Imitim lekure

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA