Çantë supi Mango

2093L

SKU: 87086328

Çantë me rrip të dyfishtë dhe mbyllje me zinxhir

99
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Çantë me dy rripa me gjatësi të ndryshme, mbyllje me zinxhir, me një xhep të brendshëm dhe me disa detaje metalike. 97% Poliester, 3% Poliuretan

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi