Çantë supi Mango

SKU: 17075134

Çantë supi, efek lëkurë, me një rrip të gjatë me gjatësi të rregullueshme

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Çantë supi, efek lëkurë, me një rrip të gjatë me gjatësi të rregullueshme, me mbyllje me buton magnetik dhe me një xhep me zinxhir në pjesën e brëndshme.100% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë