Çantë supi Mango

2390L

SKU: 27012520

Çantë e madhe supi me printe me gërma

99
Jeshile
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë e madhe supi me printe me gërma dhe mbyllje me butonmagnetik. 100% Poliestër e riciklueshme

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit