Çantë supi me detaj të mbledhur Carpisa

3500L

SKU: BS955203441

Çantë supi me detaj të mbledhur me rrip të shkurtër zinxhir dhe rrip të gjatë

15X23X28
E kuqe
E verdhe
E zeze
Mente
Pana
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë supi me detaj të mbledhur me rrip të shkurtër zinxhir dhe rrip të gjatë , mbërthim me buton metalik.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Përzgjidh ngjyrën

, , , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë

Sipas ngjyrës

, , , ,