Çantë supi Parfois

SKU: 187771

Çantë supi me dy rripa me gjatësi të ndryshme që mbyllet me buton magnetik

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë supi me teksturë kamoshi dhe kashte të kombinuar, me dy rripa me gjatësi të ndryshme dhe mbyllje me buton magnetik. 80% Poliuretan, 20% Letër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë