Çantë supi me dy tonalitete Parfois

4490L

SKU: 187940

Çantë supi me një tokëz dekoruese

m
Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë supi që mbyllet në formë zarfi me buton magnetik, dizajn me dy tonalitete dhe me një tokëz dekoruese. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë