Çantë supi me dy tonalitete Parfois

4490L

SKU: 185957

Çantë e vogël supi me teksturë të kombinuar rrjete dhe lëkure

m
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë e vogël supi me një mbajtëse dore dhe rrip të gjatë e të rregullueshëm supi; dizajn me dy tonalitete dhe teksturë të kombinuar thurjeje dhe lëkure, mbyllje me buton magnetik. 60% Ratan, 40% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë