Çantë dore me efekt lëkure Mango

2093L

SKU: 87055672

Çantë e vogël me efekt lëkure krokodili dhe zinxhir

99
E verdhe
Lejla
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Çantë e vogël dore, mbyllje me zinxhir, dizajn me teksturë lëkure krokodili dhe rip i rregullueshëm në dy nivele të ndryshme. 100% Poliuretan

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

E VERDHE, LEJLA

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA