Çantë supi me efekt lëkure Parfois

SKU: 187517

Çantë supi që mbyllet në formë zarfi me buton magnetik

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë supi me teksturë lëkure, me rrip të gjatë e të rregullueshëm dhe mbyllje në formë zarfi me buton magnetik. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë