Çantë supi me efekt lëkure Parfois

3090L

SKU: 188142

Çantë e vogël supi me rrip të rregullueshëm me tokëz

s
E bardhe
E zeze
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë e vogël supi, dizajn me teksturë lëkure, mbyllje me zinxhir dhe me rrip të rregullueshëm me tokëz. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë