Çantë supi me gërsheta Cortefiel

5394L

SKU: 6709516

Çantë supi me dy mbajtëse dhe një rrip të ndashëm

U
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë supi me teksturë thurjeje në pjesën përpara, me dy mbajtëse dore zinxhiri dhe një rrip të gjatë e të ndashëm, mbyllje me zinxhir dhe me një çantë të vogël brenda. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë