Çantë supi me logo, Parfois

4490L

SKU: 205293_BK

Çantë supi me logo, me xhepa me zinxhir dhe rrip të gjatë. Përmasat: 23x14x8cm.

m
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi me logo, me xhepa me zinxhir dhe rrip të gjatë. Përmasat: 23x14x8cm.10% Poliestër, 90% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë