Çantë e vogël supi Mango

SKU: 87062525

Çantë me qepje kordonësh

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Çantë e vogël supi me rrip të gjatë e të rregullueshëm, me dy ndarje të brendshme, mbyllje me magnet dhe dizajn me qepje kordonësh katrorë. 100% Poliuretan

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

E BARDHE, E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA