Çantë supi me printe në rripa Carpisa

5600L

SKU: BM962901S21

Çantë supi me teksturë të lëmuar

22X43X38
korale
roze
turkeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë supi me teksturë të lëmuar dhe me rripa të dyfishtë me gjatësi të ndryshme dhe me mesazhe të printuara në rripa. 100% Polipropilen

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë