Çantë supi me rrip lëkure, Carpisa

5900L

SKU: BSB69602543

Çantë supi me rrip lëkure, nga linja Zenzero në lëkurë të butë imitim granati.
Modeli mund të mbahet në sup ose kryq në trup dhe është i pajisur me një mbyllje me kapak, dy ndarje, disa xhepa të brendshëm, një xhep të jashtëm me zinxhir në anën e pasme dhe një rrip të rregullueshëm dhe të heqshëm.
Dosja shoqërohet me një aksesor prej metali të çmuar që i ngjan një trashe, simbol i stilit të shalës dhe qepjes me dy fije. Praktike, e bollshme, komode dhe e lehtë, çanta Ginger është çanta që duhet ta keni gjithmonë në gardërobë!

E zeze
Jeshile e erret
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Përbëhet nga: 100 % Poliuretan , Përmasat: 14X30X21

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë