Çantë supi me rrip zinxhiri Carpisa

2800L

SKU: BC941001S20

Çantë e vogël supi me teksturë të lëmuar

Bezhë
E kuqe
Roze e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë e vogël supi me rrip zinxhiri dhe mbyllës metalik; teksturë e lëmuar. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit