Çantë supi me rrip zinxhiri Parfois

SKU: 186886

Çantë supi me rrip zinxhiri dhe me tegela vertikalë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë e vogël supi me rrip zinxhiri, mbyllje me buton magnetik dhe dizajn me tegela vertikalë të qepur. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë