Çantë supi me rripa të gjatë, Parfois

4490L

SKU: 197714_EC

Çantë supi me rripa të gjatë, me disa xhepa dhe ndarje.

m
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi me rripa të gjatë, me disa xhepa dhe ndarje. Përmasat: 22x16x9cm.100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë