Çantë supi me rrudha Mango

2093L

SKU: 87040556

Çantë supi me rrudha me rrip të gjatë

99
E bardhe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Çantë supi me rrudha dhe zinxhir në pjesën e sipërme, me rrip të gjatë. 100% IMITIM lëkurë

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA