Çantë supi me shkëlqim metalik Carpisa

SKU: BC940901S20

Çantë e vogël supi me rrip zinxhiri dhe mbyllje në formë zarfi

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë e vogël supi me rrip zinxhiri dhe që mbyllet në formë zarfi me buton magnetik; teksturë me shkëlqim metalik. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit