Çantë supi Parfois

3990L

SKU: 187053

Çantë supi me një xhep me zinxhir dhe mbyllje me buton magnetik

l
blu
E bardhe
E kuqe
E zeze
Gold
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi me efekt lëkure dhe dizajn bazik, me disa xhepa të ndarë dhe mbyllje me buton magnetik. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

, , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë