Çantë supi me tegela, Balki, ALDO

7990L

SKU: 13630018

Çantë supi me tegela, me doreza dhe rrip të gjatë.

Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çantë supi me tegela, me doreza dhe rrip të gjatë. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë