Çantë supi me tegela, Parfois

SKU: 205659_EC

Çantë supi me tegela, me rrip zinxhir. Përmasat: 24x35x5cm.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi me tegela, me rrip zinxhir. Përmasat: 24x35x5cm.100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë