Çantë supi me tegela, Soreldan, ALDO

7490L

SKU: 13629954

Çantë supi me tegela, me spila dekoruese dhe printe zemra.

E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çantë supi me tegela, me spila dekoruese dhe printe zemra. 95% Poliuretan,5% Akrilik

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë