Çantë e vogël supi Parfois

2790L

SKU: 189176

Çantë supi me rrip zinxhiri dhe tegela të qepur

s
E zeze
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë e vogël supi me rrip gjysmë-zinxhiri, mbyllje me zinxhir dhe me tegela të qepur gjeometrik. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë