Çantë supi me teksturë kashte Parfois

4490L

SKU: 188491

Çantë supi me një kordon të varur dhe rrip të gjatë e të ndashëm

m
Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë supi në formë të lakuar, me teksturë kashte të thurur dhe me një detaj kordoni të varur, me një rrip të gjatë e të ndashëm dhe mbyllje me zinxhir. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë