Çantë supi me teksturë kashte të thurur Parfois

1745L

SKU: 188242

Çantë supi me teksturë thurjeje që mbyllet në formë zarfi

m
bezhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë supi me teksturë kashte të thurur, me rrip të gjatë dhe mbyllje në formë zarfi me magnet. 100% Leter

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë