Çantë supi me teksturë kashte të thurur Parfois

2793L

SKU: 187644

Çantë supi me rrip zinxhiri që mbyllet në formë zarfi

m
bezhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë supi me rrip zinxhiri, me teksturë thurjeje kashte dhe që mbyllet në formë zarfi. 60% Pambuk 40% Imitim lekure

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë