Çantë supi me teksturë najloni Carpisa

2940L

SKU: BT953814441

Çantë supi me dy xhepa të jashtëm me zinxhir

16X31X29
blu
E kuqe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , , Tag:
Dërgesat

Çantë supi me teksturë najloni, me xhepa të jashtëm shtesë me zinxhir, me dy rripa supi dhe mbyllje me zinxhir .85% Najlon, 15% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Përzgjidhni gjininë