Çantë supi me teksturë thurjeje Mango

SKU: 87095640

Çantë supi me një mbajtëse dore dhe një rrip të ndashëm

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Çantë supi me teksturë thurjeje prej druri palme, me një mbajtëse dore dhe një rrip supi të ndashëm, dizajn me gjerësi fleksibël në anësore. 80% Palme, 20% Poliuretan

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

KAFE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA