Çantë supi me teksturë thurjeje Parfois

SKU: 188095

Çantë supi me dy tonalitete dhe dy thekë të varura

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë supi që mbyllet me zinxhir dhe me rripa të modifikueshëm; dizajn me dy tonalitete, me teksturë kashte dhe me dy thek ëtë varura. 60% Poliester, 40% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë