Çantë supi me teksurë kashte Parfois

4490L

SKU: 189282

Çantë supi me dy tonalitete dhe detaje thekësh shumëngjyrëshe

l
bezhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi me teksturë kashte të thurur, dizajn me dy tonalitete të linja horizontale dhe me thekë shumëngjyrëshe të varura. 90% Letër, 10% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë