Çantë supi me tri tonalitete Parfois

SKU: 178231

Çantë supi me një mbajtëse dore dhe një rrip supi të rregullueshëm

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë supi me një mbajtëse dore dhe një rrip të gjatë e të rregullueshëm, dizajn me tri tonalitete të kombinuara që mbyllet në formë zarfi me buton magnetik. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë