Çantë supi me zinxhir Mango

2093L

SKU: 87052527

Çantë supi me efekt reliev

99
E kuqe e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Çantë supi me mbajtëse të dyfishtë, mbyllje me zinxhir dhe veshje të brendshme, dizajn me efekt reliev. 100% Imitim lekure

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

E KUQE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA