Çantë supi mesatare, Carpisa

4800L

SKU: BSB66304543

Çantë supi mesatare, nga linja Greta në lëkurë imitim të grimcuar.
Modeli është i pajisur me 3 ndarje, njëra prej të cilave mbyllet me zinxhir, mbyllje dhe me magnet, rrip shpatullash të rregullueshme dhe të lëvizshme dhe unazë në rripin e supit.

Bezhë
E zeze
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Përbëhet nga: 100 % Poliuretan , Përmasat: 10X22X18

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë