Çantë supi model bazik, Parfois

3990L

SKU: 205735_TU

Çantë supi model bazik, me rrip të gjatë dhe portofol të vogël të jashtëm.

Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi model bazik, me rrip të gjatë dhe portofol të vogël të jashtëm.25x25x10 cm.100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë