Çantë supi najloni Parfois

1347L

SKU: 184478

Çantë najloni me zinxhir dekorues

m
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë supi me teksturë najloni, dizajn menjë zinxhir dekorues dhe dy rrip me gjatësi të ndryshme, mbyllje me zinxhir dhe me xhepa shtesë të jashtëm dhe të brendshëm. 100% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë