Çantë supi Parfois

SKU: 189698_BK

Çantë supi efekt lëkurë, me një rrip të gjatë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Çantë supi efekt lëkurë, me një rrip të gjatë, mbyllje me mekanizëm metalik. 100% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë