Çantë supi Parfois

2490L

SKU: 192328_BK

Çantë supi efekt lëkurë, me rrip me dizajn të gërshetuar

l
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi efekt lëkurë, me rrip me dizajn të gërshetuar, mbyllje me buton dhe me dy xhepa me zinxhir në pjesën anësore. 100% Poliuretan100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit